LacnéŠošovky.sk

V akých situáciách je lepšie nevybrať si okuliare?

kontaktné šošovky vs okuliarePoužitie pre korekciu zraku na denné nosenie je obzvlášť problematické, keď vediete intenzívny životný štýl. Plávanie a lyžovanie sú príklady športov, pri ktorých korekcia pomocou okuliarov nie je možná, čím je obmedzený aktívny životný štýl.

Tradičné okuliare sú oveľa náchylnejšie k poškodeniu a je ľahké je stratiť. Okrem toho obmedzujú jasnú predstavu o stranách, čo sa vám nestane pri používaní kontaktných šošoviek, pretože tie sú aplikované priamo na oko.

Kontaktné šošovky vs okuliare

Najlepším riešením v tejto situácii je zmeniť tradičné okuliare za kontaktné šošovky. V takýchto prípadoch sa odporúčajú šošovky pre aktívne osoby, ktoré boli vytvorené pre ľudí, ktorí často športujú. V súčasnej dobe je možné na trhu nájsť mnoho typov kontaktných šošoviek určených pre športovcov alebo tých, ktorí aktívne trávia čas, ale odborníci odporúčajú používanie jednorazových kontaktných šošoviek. Pri niektorých športoch (plávanie a potápanie) môže ľubovoľné skĺznutiu šošovky a jej znovunasazení spôsobiť podráždenie očí.


Prečítajte si tiež:

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283