LacnéŠošovky.sk

Môže nosenie kontaktných šošoviek zlepšiť zrak?

kontaktné šošovky nám krádkodobo odstráni vadu zrakuKontaktné šošovky nám krádkodobo odstráni vadu zraku, ale bohužiaľ ju nevyléčí. Tato možnosť je skvelým riešením pre bezpečné videnie, a preto je to dobrá varianta pre ľudí nosiacich okuliare.

Kontaktné šošovky môžete nosiť počas akéhokoľvek počasia a stále máte veľmi široké zorné pole, korigujú aj tie najťažšie chyby zraku. Ďalším ich benefitom je, že sú pre osoby z vášho okolia neviditelné. V závislosti na type je s nimi možné korigovať krátkozrakosť aj ďalekozrakosť (šošovky sférické), astigmatizmus (šošovky tórické) ai vetchozrakosť (šošovky progresívne).

Kontaktní šošovky sa tiež rozlišujú dĺžkou nosenia , tak sa lepšie prispôsobí nositeľom a ich spôsobu života. Poznáme treba šošovky jednodňové, dvojtýždňové, mesačné, štvrťročné alebo ročné. Každý jednotlivý užívateľ má iné potreby a očakávania od kontaktných šošoviek, preto je veľmi dôležitý ich správny a starostlivý výber s pomocou špecialistov.

Ďalšou podstatnou zásadou bezpečné korekcia chýb zraku kontaktnými šošovkami je spôsob, akým je o ne postarané.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283