LacnéŠošovky.sk

Prvá aplikácia kontaktných šošoviek   

Patríte taky medzi tých, ktorí sa boja nosiť kontaktné šošovky, pretože máte obavy z ich nasadzovanie a vyberanie z očí? Verte, že vaše obavy nie sú na mieste. Pestrá ponuka typov kontaktných šošoviek poskytuje možnosť prakticky každému nosiť kontaktné šošovky s maximálnym pohodlím. Ideálnym riešením je kombinácia kontaktných šošoviek s okuliarmi. Najmä športovci určite ocenia väčší rozsah zorného poľa, menšie riziko dislokácie a nadmerného pohybu okuliarov pri dynamických aktivitách a pocit voľnosti.

Než začnete šošovky používať

Pred prvým použitímje je nutné vždy najskôr navštíviť očného špecialistu - optometristu, či očného lekára, ktorý sa zaoberá aplikáciou kontaktných šošoviek. Tí Vám odborne všetko vysvetlí, vykonajú s Vami zácvik pri nasadzovaní kontaktných šošoviek, ukážu Vám ako kontaktné šošovky dezinfikovať a uchovávať. Tým sa vyvarujete nielen zdravotným rizikám ako je dráždenie očí, neostrosť videnia apod. ale tiež i napríklad riziku zmarenej finančné investície.

Aplikácia kontaktných šošoviek

Kontaktné šošovky sú neustále v styku s očami, pre zachovanie zdravia očí, ale tiež pre maximálne pohodlie a kvalitu videnia so šošovkami je teda nutné udržiavať správne hygienické postupy a čistotu v každej fáze manipulácie so šošovkami. Jednotlivé šošovky sú samostatne uložené v blistroch (plastových nádobkách). Pokývajte blistrom, aby sa šošovka uvoľnila do sterilného roztoku a šla následne ľahko vybrať. Šošovku z neho môžete opatrne vybrať posunutím brušiek prstov k okraju vaničky alebo si ju môžete, spolu so sterilným roztokom, vyliať do dlane. Nepoužívajte na vyberanie šošovky nechty - môže sa tak ľahko poškodiť! Presvedčte sa, že je šošovka čistá a neporušená a môžete vložiť do oka.

Náš internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek renomovaných firiem a mnoho ďalšieho doplnkového tovaru ako sú roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Naši verní zákazníci získavajú 10% zľavu na všetok sortiment.


 

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283