jednodňové šošovky Proclear 1 Day
Tlačiť

Proclear 1 Day 30 ks

Jednodňové, jednorazové kontaktné šošovky Proclear 1 Day od špičkového výrobcu Cooper Vision, ktoré vďaka vylepšenej technológii zostávajú dokonale hydratované. Ich prednosťou je bezstarostné, bezúdržbové užívanie, kedy sa každý deň nasadí nový, čistý pár šošoviek. Počas krátkeho obdobia jedného dňa nedochádza k hromadeniu depozit či ukladaniu nečistôt alebo alergénov. Oči tak zostávajú zdravé a svieže.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.2

Kúpiť jednodňové šošovky Proclear 1 Day na Kontakto.sk »12,89 €
Popis

Nový, vylepšený materiál šošoviek obsahuje molekuly fosforylcholínu (PC), ktoré sú prirodzenou súčasťou buniek ľudského tela. Tieto molekuly na seba dokážu viazať veľké množstvo vody. Voda pokryje celý povrch šošovky a prirodzene ju chráni proti vysychaniu. Vďaka PC Technológii sa molekuly vody stávajú súčasťou šošovky Proclear 1 Day. Výsledkom je oveľa vyššia hydratácia a pohodlie i pri mnohohodinovom nosení. Spokojní s nimi iste budú aj pacienti trpiaci suchými očami. Vysoká priedušnosť šošoviek umožňuje voľný tok kyslíka, uchovávajúci zdravie očí.

Oblé okraje a asférický dizajn prednej plochy šošoviek sú zárukou vynikajúcich optických vlastností. Užívateľ dosahuje jasného a ostrého videnia za všetkých svetelných podmienok. Vylepšený dizajn zadnej plochy šošoviek a okrajov napomáha stabilnému usadeniu šošovky a ľahšiemu splynutiu s očným prostredím.

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day pre jednorazové použitie sú k dostaniu v širokom rozsahu dioptrií ak pre korekciu krátkozrakosti, tak ďalekozrakosti.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Acuvue Oasys 1-Day 30 ks1-Day Acuvue TruEye 30 ks
Back to: Jednodňové kontaktné šošovky