LacnéŠošovky.sk
jednodňové šošovky 1-Day Acuvue TruEye
Tlačiť

1-Day Acuvue TruEye 30 ks

Spoločnosť Johnson & Johnson, ako prvý na svete, uviedla na trh s kontaktnými šošovkami jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye. Aj vďaka tomu získali tieto kontaktné šošovky prestížnu cenu TOP OPTA, ktorá so sebou nesie záruku kvality. Tieto kontaktné šošovky si môžete kúpiť v baleniach po 30 alebo 90 kusoch.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.5, 9.0
Priemer: 14.2

Kúpiť jednodňové šošovky 1-Day Acuvue TruEye na Kontakto.sk »21,49 €
Popis

Zvlhčujúce technologei HYDRACLEAR®

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye sú opatrené zvlhčujúce technológiou HYDRACLEAR® . Zvlhčujúca látka sa prichytáva na povrch šošovky, ktorý je vďaka tomu jemný a hladký. Vaše oči sú v maximálnom pohodlí, pretože dochádza k prirodzenému udržiavaniu vlhkosti po celý deň.

UV ochrana

Spoločnosť Johnson & Johnson do svojich kontaktných šošoviek apolikuje tiež UV filtre , ktoré čiastočne chráni vaše oči pred UVA a UVB žiarením. Vždy však svoje kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye kombinujte s kvalitnými slnečnými okuliarmi.

Indikátor rub-líc

Aby bola manipulácia so šošovkami 1 Day Acuvue TruEye čo najjednoduchšie označil výrobca rubovú a lícnu stranu . Je tak umožnené ľahšie určenie správnej strany pre vloženie šošovky na oko.

Pre koho sú 1-Day Acuvue TruEye vhodné

Tieto kontaktné šošovky odporúčame pacientom, ktorí trpia syndrómom suchého oka, majú podráždené alebo citlivé oči. Sú vhodné pre celodenné nosenie a pre vaše oči sú maximálne bezpečné. Vďaka jednodňové použitie zamedzíte usadzovaniu depozit na povrchu šošovky a tým predchádzate prípadným infektom očí.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283