mesačné šošovky Clariti Elite
Tlačiť

Clariti Elite 3 ks

Spoločnosť CooperVision vytvorila mesačné kontaktné šošovky Clarity Elite, ktoré majú čo ponúknuť a sú medzi nositeľmi kontaktných šošoviek veľmi obľúbené. Sú vhodné pre denné nosenie s mesacnou frekvenciou výmeny.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť mesačné šošovky Clariti Elite na Kontakto.sk

11,99 €
Popis

Technológia WetLoc zaručuje dostatočnú hydratáciu povrchu šošoviek a očí po celý čas ich nosenia. Je tak zaistené pohodlné nosenie a jasný obraz videnie. V prípade, že zvolíte silikón - hydrogélové šošovky, potom volíte zdravší variant kontaktných šošoviek. Použitím tohto materiálu bolo docielené maximálna napodobňovania prirodzeného prostredia ľudského oka.

Korekcia očných vád

Kontaktné šošovky Clarity Elite sú opatrené sférickú dioptrií. Vďaka rozsahu dioptrií je umožnená korekcia ďalekozrakosti aj krátkozrakosti. Ako ostatné kontaktné šošovky od spoločnosti CooperVision sú aj Clarity Elite vyrábané vrátane UV filtra . Vaše oči sú tak ochránené pred nepriaznivými vplyvmi UVA a UVB žiarením. Je nutné kombinovať kontaktné šošovky spolu so slnečnými okuliarmi. Jedine tak je zaistená komplexná ochrana.

Správna starostlivosť o Clarity Elite

Tieto kontaktné šošovky sú určené na denné nosenie s mesačným cyklom výmeny. Neodporúčame v týchto šošovkách teda spať, teda nosiť je kontinuálne. Po ich vybratí z oka je nutné dostatočne šošovku opláchnuť čistým roztokom a uložiť do puzdra s čerstvým roztokom. Tu sa šošovky zbaví prípadných depozít a vydezinfikujú.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Air Optix Plus HydraGlyde 6ksBiofinity 6 ks
Back to: Mesačné kontaktné šošovky