LacnéŠošovky.sk
Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde 6ksMesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde 6ks
Tlačiť

Air Optix Plus HydraGlyde 6ks

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde. Veľkosť balenia: 6ks.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde na Kontakto.sk »

23,49 €
Popis

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde sú prvé a jediné kontaktné šošovky s technológiou HydraGlyde Moisture Matrix navrhnuté tak, aby bol povrch šošovky hydratovaný po celý deň. Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde garantujú 5x vyššiu priepustnosť kyslíka ako iné hydrogélové kontaktné šošovky. Výhody šošovek sú neprekrvenie zdravo vyzerajúce oči, možnosť príležitostného nosenia kontaktných šošoviek cez deň i noc po dobu až 6 dní a zvýšená odolnosť proti tvorbe usadenín. Tieto kontaktné šošovky sú vhodné pre bežné nosenie. Ráno je teda vložíte do očí a večer je očistené uložíte do puzdra na kontaktné šošovky s čerstvým roztokom. Naviac ale môžete šošovky Air Optix Plus HydraGlyde nosiť tiež kontinuálne. Vždy túto možnosť konzultujte so svojim očným lekárom.

Vlastnosti kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde

Vďaka materiálu a výrobnej technológii HydraGlyde Moisture Matrix sa k vašej rohovke dostane až 5x viac kyslíka než u staršej generácie hydrogélových šošoviek. Je tak zaručená dlhotrvajúca hydratácia a pohodlné nosenie. Výrobca aplikoval na kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde technológiu SmartShield technológiu. Tá na povrchu šošovky vytvára ultratenký film, ktorý chráni šošovku pred usadzovaním nečistôt. Tieto šošovky sú tak vhodné aj pre osoby trpiace na alergiu alebo syndrómom suchého oka.

Veľmi dôležitým faktorom pri výbere šošoviek je tiež ich priepustnosť. U kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde je hodnota Dk (priepustnosť kyslíka skrz materiál šošovky) 110 a Dt (priepustnosť kyslíka závisiaci na dizajne šošovky) 138.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283