Tlačiť

Biofinity 6 ks

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity (v balení po 6 kusoch) od spoločnosti COOPER VISION sú kvalitné, pohodlné sférické šošovky so širokým dioptrickým rozsahom pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Jednoduchá údržba s pomocou roztoku na šošovky je umožní zachovať v perfektnom stave po celú dobu ich používania.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť Kontaktné šošovky Biofinity 6 ks na Kontakto.sk »

24,99 €
Popis

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity 6 ks

Revolučný, patentovaný silikón-hydrogélový materiál Comfilcon A bol vyvinutý s pomocou technológie AQUAFORM. Silikónové monoméry šošovky dokonale prepúšťajú kyslík k povrchu oka a hydrofilné komponenty zaisťujú prirodzenú hydratáciu a rovnomerné rozloženie vody v celej šošovke. Vysoká priepustnosť kyslíka sa v tomto prípade nevylučuje s vysokým stupňom hydratácie, ako tomu býva u niektorých typov kontaktných šošoviek. Sférické šošovky Biofinity obsahujú až 48% vody.

Komfortné nosenie a tiež jednoduchá manipulácia sú častými požiadavky užívateľov. Nasadzovanie a manipulácia so šošovkami je v tomto prípade uľahčená vďaka jemnému, svetlo modrému zafarbeniu, ktoré výrobca na šošovky aplikoval.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Air Optix Plus HydraGlyde 6ksZeiss Contact DAY 30 Compatic 6ks
Back to: Mesačné kontaktné šošovky
Joomla SEF URLs by Artio