Tlačiť

Biofinity 6 ks

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity (v balení po 6 kusoch) od spoločnosti COOPER VISION sú kvalitné, pohodlné sférické šošovky so širokým dioptrickým rozsahom pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Jednoduchá údržba s pomocou roztoku na šošovky je umožní zachovať v perfektnom stave po celú dobu ich používania.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť Kontaktné šošovky Biofinity 6 ks na Kontakto.sk »

24,99 €
Popis

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity 6 ks

Revolučný, patentovaný silikón-hydrogélový materiál Comfilcon A bol vyvinutý s pomocou technológie AQUAFORM. Silikónové monoméry šošovky dokonale prepúšťajú kyslík k povrchu oka a hydrofilné komponenty zaisťujú prirodzenú hydratáciu a rovnomerné rozloženie vody v celej šošovke. Vysoká priepustnosť kyslíka sa v tomto prípade nevylučuje s vysokým stupňom hydratácie, ako tomu býva u niektorých typov kontaktných šošoviek. Sférické šošovky Biofinity obsahujú až 48% vody.

Komfortné nosenie a tiež jednoduchá manipulácia sú častými požiadavky užívateľov. Nasadzovanie a manipulácia so šošovkami je v tomto prípade uľahčená vďaka jemnému, svetlo modrému zafarbeniu, ktoré výrobca na šošovky aplikoval.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Air Optix Plus HydraGlyde 6ksClariti Elite 3 ks
Back to: Mesačné kontaktné šošovky