LacnéŠošovky.sk

Dôvody prečo nakupovať práve u nás!

Program Cashback

Zakúpte si kontaktné šošovky v našom internetovom obchode a my Vám VRÁTIME peniaze späť! Nakúpte si šošovky a v balíčku nájdete CASHBACK POUKÁZKU. Tú môžete použiť pri dalšiej objednávke v Kontakto.sk. Platnosť zľavového kódu nájdete na voucheru.

Garancia najnižšej ceny

Neplaťte viac! Garantujeme Vám najnižšiu cenu! Garancia najnižšej ceny znamená, že ak po nákupe v Kontakto.sk nájdete ten istý produkt v inom e-shopu lacnejšie získate od nás zľavový kod na 100% rozdielu v cene produktu.

Bezplatná výmena

Objednali ste si šošovky se špatnými dioptriami? Alebo iný druh šošoviek ako ste chceli? Žiadny problém. V našom e-shope je samozrejmosťou aj bezplatná výmena.

viac informácií na: www.kontakto.sk

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283