LacnéŠošovky.sk
Mesačné kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY 30 Compatic 6ksMesačné kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY 30 Compatic 6ks
Tlačiť

Zeiss Contact DAY 30 Compatic 6ks

Mesačné kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY 30 Compatic. Veľkosť balenia: 6ks.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.5, 8.8
Priemer: 14.2

22,99 €
Popis

Mesačné kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY 30 Compatic

Kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY 30 Compatic sú nové biokompatibilné mesačné šošovky, vyrobené technológiou BioLens. Vďaka spojeniu neobyčajne tolerujúceho materiálu novej generácie Vitafilcon A a tenkej geometrii šošovky, zabraňuje dráždeniu a vysýchaniu očí počas celého mesiaca.

Mesačné kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY30 Compatic od výrobcu Carl Zeiss sú vysoko kvalitné a veľmi obľúbené sférické kontaktné šošovky. Sú vyrábané z najkvalitnejšieho materiálu generácie Vitafilcon A. Spolu so skvelými vlastnosťami materiálu, tenkými okrajmi a výbornej stabilizácii sú tieto šošovky vhodné aj pre začínajúcich používateľov.

Vlastnosti kontaktných šošoviek Zeiss Contact DAY30 Compatic

Kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY30 Compatic sú vhodné pre korekciu krátkozrakosti i ďalekozrakosti. Vyrobené sú pomocou modernej technológie BioLens. Kombinujú hypoalergénny materiál Vitafilcon A s tenkou geometriou šošovky a vysokú mobilitu. Sú vhodné pre pacientov s citlivými očami, ktoré môžu trpieť syndrómom suchého oka.

Kontaktné šošovky disponujú znamenitým zvlhčením. Skvele na svoj povrch váži vodu, teda nepodliehajú vysúšanie. Týmto je garantované ideálne zvlhčenie po celú dobu nosenia. Kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY30 Compatic tiež skvele prepúšťa kyslík skrz materiál k vašim očiam, a to vďaka tenkému materiálu a špeciálnemu okrajmi. Oči sú čiastočne chránené UV filtrom.

Frekvencia nosenie

Mesačné kontaktné šošovky Zeiss Contact DAY30 Compatic sú určené k dennému noseniu. Maximálna doba nosenia je 18 hodín. Frekvencia výmeny šošoviek je po 30 dňoch.

Starostlivosť o kontaktné šošovky

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o mesačné kontaktné šošovky, je dôležité sa o ne riadne starať, aby sa z dobrého sluhu nestali zlým pánom. Šošovky pred spaním vyberte z očí, umyte čistým roztokom a uložte do puzdra s novým čerstvým roztokom na kontaktné šošovky. Tu je nutné ponechať šošovky minimálne šesť hodín, aby došlo k odstráneniu nečistôt a šošovky boli vydezinfikované.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283