LacnéŠošovky.sk
Mesačné kontaktné šošovky PureVision 6ksMesačné kontaktné šošovky PureVision 6ks
Tlačiť

PureVision 6ks

Mesačné kontaktné šošovky PureVision od spoločnosti Bausch and Lomb sú vyrábané z moderného materiálu silikón-hydrogél. Veľkou výhodou týchto kontaktných šošoviek je niekoľko režimov nosenie. Vďaka výrobným technológiám a materiálu sú tieto kontaktné šošovky veľmi pohodlné a dostatočne prepúšťa kyslík k vašim očiam. Silikón-hydrogelový materiál Balafilcon A obsahuje 36% vody a kyslík prepúšťa 112 Dk/t.
Veľkosť balenia: 6ks.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.3, 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť Kontaktné šošovky PureVision na Kontakto.sk »

17,99 €
Popis

Mesačné kontaktné šošovky PureVision

Mesačné kontaktné šošovky PureVision sú silikón-hydrogelové šošovky a je to správna voľba ak hľadáte šošovky na dobu 30 dní. Táto technológia Aer-Gel zaisťuje optimálnu hydratáciu a dostatočné okysličenie rohovky. Vďaka tomu umožňujú PureVision aj kontinuálneho nosenie po dobu 30 dní a 29 nocí. Povrch je rezistentný na proteinové usadeniny. Viditeľné označenie napomáha pri zakladaní šošoviek do očí.

Možností nosenia šošoviek PureVision

Tieto kontaktné šošovky sú primárne určené k dennému noseniu s tridsaťdňovej frekvenciou výmeny. Ráno vložíte kontaktné šošovky do očí a večer ich vyberiete. Je nutné ich však večer dôkladne vyčistiť a uložiť do puzdra na kontaktné šošovky s čerstvým roztokom. Avšak vhodné sú aj pre kontinuálne nosenie. Je možné ich nosiť po dobu 29 nocí a 30 dní. Vždy však túto variantu nosenia konzultujte so svojím kontaktológom.

Moderné technológie

Pri výrobe kontaktných šošoviek PureVision je použitá technológia AerGel. Tá zaisťuje vysokú priepustnosť kyslíka k rohovke vašich očí. A tak zaisťuje vysoký komfort nosenia po celý deň. Ďalšie moderné technológie je Performa. Tá zaisťuje ošetrenie povrchu kontaktných šošoviek, to napomáha udržať vaše oči hydratované, a navyše znižuje pocit suchých očí.

Kontaktné šošovky PureVision majú asférický dizajn. Vďaka tomu sú optické vlastnosti šošoviek naozaj vynikajúce a poskytujú vysoké rozlíšenie.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283