LacnéŠošovky.sk
Mesačné kontaktné šošovky Frequency 55 Aspheric 6ksMesačné kontaktné šošovky Frequency 55 Aspheric 6ks
Tlačiť

Frequency 55 Aspheric 6ks

Mesačné kontaktné šošovky Frequency 55 Aspheric sú kontaktné šošovky so špeciálnou asférickou konštrukciou, ktorá umožňuje ostrejšie videnie aj za sťažených podmienok.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.7, 9.0
Priemer: 14.4

22,99 €
Popis

Mesačné kontaktné šošovky Frequency 55 Aspheric

Mesačné kontaktné šošovky Frequency 55 Aspheric sú kontaktné šošovky so špeciálnou asférickou konštrukciou, ktorá umožňuje ostrejšie videnie aj za sťažených podmienok. To znamená napríklad za šera, pri riadení vozidla, pri športe alebo pri dlhotrvajúcom namáhaní zraku pri počítači. Korigujú astigmatizmus do 1 dioptrie a zlepšujú kontrast videnia. Pre jednoduchšie nasadzovanie majú šošovky svetlo modrý odtieň. Obsah vody v pomere 55 % zaisťuje, že šošovky sa veľmi ľahko prispôsobujú očnej rohovke. Pri výrobe šošovky bola použitá technológia UltraSYNC. Efektom tohto procesu sú kontaktné šošovky s neobvykle malou hrúbkou hrany.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283