LacnéŠošovky.sk
Jednodňové kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus 30ksJednodňové kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus 30ks
Tlačiť

DAILIES AquaComfort Plus 30ks

Prvotriedne jednodňové kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus od spoločnosti Alcon prinášajú unikátny systém hydratácie s trojitým pôsobením - zvlhčuje, hydratuje a osviežuje. Celodenného komfortu je dosiahnuté aktiváciou zvlhčujúcich prostriedkov pri každom žmurknutí. Sú ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí kladú dôraz na maximálne pohodlie a pocit sviežosti od rána do večera.
Veľkosť balenia: 30 ks.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.0

Kúpiť Kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus na Kontakto.sk

15,49 €
Popis

Jednodňové kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus

Prvá jednodňová kontaktná šošovka s unikátnym systémom navlhčovania s trojitým pôsobením pre celodenný komfort. Šošovka DAILIES AquaComfort Plus má unikátný, žmurknutím oka aktivovaný zavlhčujúci prostriedok, ktorý zaistí komfort v priebehu celého dňa.

Každý nový pár šošoviek je uložený vo fyziologickom roztoku s prídavkom HPMC (Hydroxy-propylmethylcelulóza), optimalizujúcim viskozitu a dodávajúcim šošovkám hodvábny pocit a maximálne pohodlie ihneď po vložení do očí. HPMC býva často primárnou zložkou očných kvapiek, určených k úľave od podráždenia spôsobeného kontaktnými šošovkami.

Špecifikom týchto šošoviek je, že sú vyrábané s použitím unikátneho polyméru, navrhnutého špeciálne pre jednodňové šošovky s jednorazovým použitím, v porovnaní s konkurenčnými jednorazovými šošovkami, ktoré sú vyrobené z rovnakého polyméru ako mesačné šošovky.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283