LacnéŠošovky.sk
Jednodňové kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Toric Extra 30ksJednodňové kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Toric Extra 30ks
Tlačiť

Biomedics 1 Day Toric Extra 30ks

Jednodenné kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Extra Toric od spoločnosti CooperVision sú tórické mäkké kontaktné šošovky. Výrobca je navrhol tak, aby boli maximálne pohodlné a ich majiteľ nespoznal, že nejaké šošovky v očiach má. Sú vhodnou kompenzačné pomôckou pre pacientov, ktorí trpia astigmatizmom.
Veľkosť balenia: 30 ks.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -10.00 do 0.00
Cylinder: -0.75, -1.25, -1.75
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.5

Kúpiť Kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Toric Extra na Kontakto.sk »

32,99 €
Popis

Jednodňové kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Toric Extra

Šošovky Biomedics 1 Day Toric Extra sú astigmatické kontaktné šošovky vyrobené z materiálu Ocufilcon D. Tento materiál v kombinácii s vysokou mierou hydratácie šošovky (55%) spôsobuje, že vaše oči sú dokonale hydratované po celý deň. Okrem toho, sú doporučované pre užívateľov, ktorí trpia alergiami a pocitom suchého oka.

Tieto kontaktné šošovky skvele drží v oku, neposúvajú sa ani nekĺžu, to je tiež dôvod, prečo zostáva objektív šošovky na svojom mieste. Materiálom kontaktných šošoviek Biomedics 1 Day Extra Toric prechádza veľké množstvo kyslíka a sú dokonale hydratované. To je tiež dôvod, prečo budú vaše oči aj po niekoľkohodinovom nosení stále svieži, neunavenej a bez pocitu podráždenia. Sú vhodné do klimatizovaných miestností.

Pre pacientov trpiacich astigmatizmom navrhli vývojári spoločnosti Cooper Vision inteligentný dizajn. Jednodňové frekvencia výmeny je vhodná pre alergikov a osoby trpiace syndrómom suchého oka. Kontaktné šošovky ráno nasadíte do očí a večer ich jednoducho vyhodíte do odpadkového koša. Vďaka jemnému zafarbenie šošoviek je manipulácia s nimi veľmi jednoduchá.

Výhody šošoviek Biomedics 1 Day Extra Toric

  • Vhodné pre alergikov.
  • Výnimočný komfort nosenia, ostré a čisté videnie.
  • Každý deň hygienicky nezávadný pár
  • Kontaktné šošovky bez nutnosti následnej starostlivosti.
  • Jednoduchá manipulácia vďaka jemnému zafarbenie povrchu šošoviek.
  • Vhodné kompenzácie pre astigmatikov.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283