LacnéŠošovky.sk
Jednodňové kontaktné šošovky AquaView Daily 30ksJednodňové kontaktné šošovky AquaView Daily 30ks
Tlačiť

AquaView Daily 30ks

Jednodňové kontaktné šošovky AquaView Daily. Veľkosť balenia: 30 ks.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť Kontaktné šošovky AquaView Daily na Kontakto.sk »

15,99 €
Popis

Jednodňové kontaktné šošovky AquaView Daily

Jednodňové kontaktné šošovky AquaView Daily majú veľmi vysoky podiel vody - dosahuje 58% vody. Vďaka tomu má oko zabezpečenú primeranú hydratáciu, dokonca aj na konci dňa. Šošovky majú UV filter chrániaci pred UVA a UVB žiarením. Kontaktné šošovky AquaView Daily majú priemer 14,2 mm a zakrivenie 8,6 mm. Dioptrický rozsah je od -10,00 do +6,00. Vďaka svojej asférické konštrukcii je presnosť videnia ďaleko lepší než v prípade klasických sférických šošoviek.

Počas celého dňa je zaistená maximálna sviežosť, hydratácia a pocit pohodlia po celý deň. Vďaka pridanému hyaluronátu sodnému a materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, je zaistené, že nedochádza k vysychaniu rohovky. Vaše oči zostávajú po celý deň bez podráždenia. Materiál kontaktných šošoviek AquaView Daily obsahuje UV filtre, ktoré chránia vaše oči pred škodlivým žiarením UVA a UVB. Jedná sa však o lokálnu ochranu, ktorá je potrebné podporiť tiež slnečnými okuliarmi, aby bolo ochránené tiež očné okolie. 

Ide o jednodňové kontaktné šošovky, o ktorej sa nemusíte nijako starať. Jednoducho ráno vsadíte do očí nový, hygienický pár, ktorý večer jednoducho vyhodíte do odpadkového koša. Sú tak vhodné pre alergikov, pacientov, ktorí trpia syndrómom suchého oka alebo ako náhrada mesačných kontaktných šošoviek pri cestovaní.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283