LacnéŠošovky.sk
šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism
Tlačiť

Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks

K veľkým výhodám kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism patria vysoké percento prestupu kyslíka skrz silikón-hydrogélový materiál. Tento moderný materiál navyše využíva modernú zvlhčujúce technológiu HYDRACLEAR Plus. Vaše oči tak zostanú po celý deň zvlhčenej.
Veľkosť balenia: 6 ks.

Kategória: Dvojtýždňové šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cylinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.5

Kúpiť šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism na Kontakto.sk »

24,79 €
Popis

Jednoduchá manipulácia

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú opatrené zviditelňujícím zafarbením. Sú tak lepšie vidieť na prste a ľahšie sa vkladajú do očí. Šošovky vo vašich očiach budú skvele držať na rovnakom mieste, a to vďaka technológii Accelerated Stabilisation Design (ASD). Môžete s nimi pohodlne robiť všetko, čo máte radi.

Kontinuálne nosenie

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú dvojtýždňové šošovky. Každý deň je, po dobu dvoch týždni, vložíte do vašich očí a večer ich vyberiete. Je však možné ich nosiť tiež kontinuálne počas jedného týždňa. Túto variantu nosenia však vždy konzultujte s vašim očným lekárom.

Ochrana pred UV žiarením

Vaše oči sú každý deň vystavované škodlivému UV žiareniu. Preto sú kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism opatrené filtrom proti UVA a UVB žiarenia. Vždy je kombinujte s kvalitnými slnečnými okuliarmi, ktoré ochránia tiež okolí vašich očí.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

O Kontakto.sk

Internetový obchod Kontakto.sk je sesterským obchodom eshopu Kontakto.cz, ktorý ponúka najlacnejšie jednodňové, 14dňové, mesačné aj špeciálne kontaktné šošovky na Českom i Slovenskom trhu. Kúpite u nás kontaktné šošovky populárnych značiek ako sú Acuvue, Dailies, SofLens, Biofinity, Freshlook, PureVision, Air Optix, ale i lacné značky FitView, AquaView AirView, ktoré sú naší špecialitou.

Najobľúbenejšie značky kontaktných šošoviek

Zákazníci v eshope Kontakto.sk najradšej nakupujú kontaktné šošovky týchto značiek:

  • Acuvue
  • Air Optix
  • PureVision
  • Dailies

Kontakt

Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r. o.

Hlavní třída 43/34, 737 01 Český Těšín
E-mail:
Telefón: +420 558 712 283