jednodenné šošovky Dailies Total 1
Tlačiť

Dailies Total 1 - 30ks

Jednodenné kontaktné šošovky Dailies Total 1® (v balení po 30 kusoch) patrí k novinkám firmy Alcon v tejto kategórii. Revolučné vlastnosti šošoviek prinášajú maximálny komfort a pocit takmer nepostrehnuteľného nosenie. Ich užívatelia si pochvaľujú tiež jednoduché nasadzovanie a nosenie bez nutnosti dodatočnej údržby.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.5
Priemer: 14.1

Kúpiť Kontaktné šošovky Dailies Total 1 na Kontakto.sk »29,99 €
Popis

Jednodňové kontaktné šošovky Dailies Total 1

Svetovo unikátnou charakteristikou týchto šošoviek je systém postupnej hydratácie. Vrchný povrch kontaktnej šošovky obsahuje 33% vody, vnútorná časť obsahuje až 80% vody, a spodná časť, prichádzajúca do kontaktu s rohovkou, môže obsahovať až 100% stupeň hydratácie. Výrobcu sa podarilo vyvinúť materiál obsahujúci tiež fosfatydylocholin, látku prirodzene sa nachádzajúci v slzách. Inovatívne zloženie kontaktných šošoviek je zárukou dokonalého pohodlia pri ich používaní.

K ďalším prednostiam sférických kontaktných šošoviek Dailies Total 1® patrí veľmi vysoká priepustnosť kyslíka (Dk/t 156), zaisťujúci dostatočný prístup kyslíka k rohovke, čím zachováva oko zdravé a bez znakov únavy a podráždenie. Jemné sfarbenie šošoviek napomáha ľahkej manipulácii a aplikácii do očí.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Acuvue Oasys 1-Day 30 ksProclear 1 Day 30 ks
Back to: Jednodňové kontaktné šošovky