jednodenné šošovky Miru 1 Day
Tlačiť

Miru 1 Day 30ks

Kontaktné šošovky Miru 1 Day majú tenký obal, ktorý má približne 1 mm. V jednom prúžku balení nájdete 3 šošovky, ktoré sa skvele zmestia do peňaženky i malé tašky. Sú tak skvelou voľbou pri cestovaní alebo na šport.

Kategória: Jednodňové šošovky
Dioptrie: -10.00 do -0.50
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť jednodenné šošovky Miru 1 Day na Kontakto.sk »26,19 €
Popis

Oproti bežnému blistra sa obal šošoviek Miru 1 Day ľahšie otvára. Navyše prostredie blistra znižuje nebezpečenstvo kontaminácie vnútorného povrchu šošoviek. Pri otvorení obalu sú šošovky pripravené na nasadenie, pretože vonkajší povrch šošovky je smerom nahor.

Dostatočné okysličenie a hydratácie po celý deň

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z hydrogélového materiálu Hioxifilcon A, teda polyméru, ktorý obsahuje hojnosť voľných hydroxylových radikálov. Tie na seba prirodzene nadväzujú vodu a zaisťujú tak dostatočnú hydratáciu počas celej doby nosenia šošoviek. Rovnako ako vodu na seba váži tiež slzy, pretože napodobňujú štruktúru ľudských sĺz. Ruka v ruke s hydratáciou ide aj okysličenie, ktoré je veľmi priaznivé pre vaše oči.

Pohodlné nosenie vďaka moderným technológiám

Pri výrobe kontaktných šošoviek Miru 1 Day je starostlivo kontrolovaný objem materiálu vstrekovaného do šošoviek a dbá sa aj na rýchlosť otáčania. Toto všetko zaisťuje patentovaná technológia CENTRAFORM™. To je hlavným dôvodom, prečo majú šošovky veľmi hladké hrany a sú tak veľmi pohodlné, pretože pri žmurkanie nedráždi oči.

Reviews

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Acuvue Oasys 1-Day 30 ksProclear 1 Day 30 ks
Back to: Jednodňové kontaktné šošovky